7 prostych sposobów na dekoracje na Walentynki
By admin

7 prostych sposobów na dekoracje na Walentynki

Dodaj trochę miłości do swojego domu dzięki tym 7 prostym sposobom dekorowania na Walentynki. Wystarczy kilka szybkich i niedrogich akcentów, a będziesz gotowy do świętowania!

Chociaż uwielbiam biel, chciałam zrobić kilka dekoracji na Walentynki. I szczerze mówiąc, przydałoby się trochę koloru – zawsze zapominam, jak ciemno i ponuro może być tutaj w styczniu! Nie miałam zbyt wiele czasu na dekorowanie, ponieważ byłam w podróży, ale wymyśliłam kilka szybkich i niedrogich sposobów na dodanie walentynkowego wystroju do naszego domu.

Dodanie walentynkowego wystroju do swojego domu nie musi być skomplikowane. Wystarczy zastosować się do poniższych 7 prostych sposobów na udekorowanie domu na Walentynki. Czas pokazać miłość!

DODAJ TROCHĘ CZERWIENI

Kubek LOVE

Nic tak nie mówi o Walentynkach, jak kilka pięknych odcieni czerwieni, a nie trzeba wiele, żeby czerwień naprawdę wyróżniała się na tle bieli! Użyłam kilku kubków Love, filcowego baneru LOVE i czerwonego talerza z sercem. Tylko te kilka przedmiotów naprawdę zmieniło bufet w piękną walentynkową winietę.

UŻYJ WALENTYNKOWEJ CZEKOLADY LUB CUKIERKÓW

walentynkowe czekoladki

Wykorzystanie sezonowych czekoladek lub innych słodyczy to niedrogi (i smaczny) sposób na dodanie koloru do walentynkowego wystroju. Użyj zapakowanych czekoladek lub umieść cukierki w przykrytych szklanych pojemnikach. Jedną z zalet dekorowania czekoladą jest to, że nie musisz jej przechowywać po zakończeniu sezonu. Ostrzegamy tylko, że może być konieczne jej częste uzupełnianie.

UŻYJ DRUKÓW

Jedną z moich ulubionych rzeczy, którą robię w każdym sezonie świątecznym, jest wymyślanie materiałów do wydrukowania. To zdecydowanie najszybszy i najtańszy sposób na dodanie sezonowego wystroju do swojego domu.

DODAJ MAŁE ZNAKI WALENTYNKOWE DO SWOJEGO ZWYKŁEGO WYSTROJU

Kupiłam kilka takich drewnianych etykietek z napisem „love” i dodałam je do oświetlonych drzewek w naszej jadalni oraz do zimowego wieńca w naszym wejściu. Często można znaleźć małe znaki w sklepach z ozdobami, które można łatwo dodać do elementów wystroju, które już masz. Są one niedrogie, nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają zmiany dotychczasowego wystroju. Po prostu nakładaj, nakładaj, nakładaj!

DODAJ WALENTYNKOWE RĘCZNIKI

Kilka walentynkowych ręczników do herbaty doda sezonowego akcentu do Twojej kuchni za mniej niż 40zł. Są praktyczne w użyciu podczas świąt i łatwe do przechowywania po ich zakończeniu.

STWÓRZ SEZONOWY BAR Z NAPOJAMI

To kolejny mój ulubiony napój! Nie pijemy tu kawy, więc gorąca czekolada jest naszym ulubionym napojem. Przez lata świetnie się bawiłam, wymyślając nowe zestawy barów z gorącą czekoladą i zawsze zmieniałam je w zależności od pory roku.

DODAJ PODUSZKĘ Z OKAZJI WALENTYNEK

Nie ma nic prostszego niż wrzucenie walentynkowej poduszki na ławę, krzesło lub sofę! Jeśli masz mało miejsca, poszukaj poszewki, którą możesz po prostu nałożyć na jedną z obecnych poduszek. Drzewko pochodzi z moich dekoracji świątecznych, ale czerwone jagody idealnie pasują do mojego biało-czerwonego wystroju walentynkowego!

  • No Comments
  • 11 stycznia, 2023