Znaki zodiaku – Baran (21 marca – 19 kwietnia)
By admin

Znaki zodiaku – Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran uwielbia być numerem jeden, nic więc dziwnego, że to właśnie te zuchwałe barany są pierwszym znakiem zodiaku. Odważny i ambitny, Baran nurkuje głową w przód nawet w najbardziej wymagających sytuacjach (co jest właściwe, ponieważ częścią ciała związaną z Baranem jest głowa). Podobnie jak inne znaki ognia, Lew i Strzelec, Baran jest pełnym pasji, zmotywowanym i pewnym siebie przywódcą, który buduje społeczność dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu i nieustającej determinacji. Nieskomplikowany i bezpośredni w swoim podejściu, często frustruje się wyczerpującymi szczegółami i niepotrzebnymi niuansami. Lubią rzeczy szybkie i brudne, a ten temperament znajduje również odzwierciedlenie w ich skłonnościach seksualnych.

Znaczenie znaku zodiaku

Baran to znak kardynalny, który rozpoczyna nie tylko sezon wiosenny, ale także całe koło zodiaku. Astrologowie wierzą, że każdy znak uczy się lekcji przyswojonych przez poprzednie znaki, zarówno tych radosnych, jak i bolesnych. W przypadku Barana nie ma jednak mowy o odziedziczonej mądrości: Baran kieruje się ślepym optymizmem, pędząc przez życie z elektryczną radością życia, która doskonale uzupełnia jego charakterystyczną impulsywność.

Te ogniste znaki myślą po skoku, co często skutkuje lekcjami wyciągniętymi w trudny sposób. Baran reprezentuje ducha singla (podczas gdy przeciwny znak Barana, Libra, symbolizuje partnerstwo). Baran wyznaje filozofię „każdy człowiek dla siebie”. Choć to samostanowienie może być inspirujące, Baran musi uważać na egoistyczne skłonności.

Baran - znak zodiaku

Znakiem tym rządzi Mars, dynamiczna czerwona planeta, nazwana tak na cześć rzymskiego boga wojny. W związku z tym te odważne Barany są zawsze uzbrojone i gotowe do walki. Baran jest znany z wybuchowego temperamentu i chociaż jego wybuchy nie trwają długo, to zdecydowanie najlepiej unikać ognistych Baranów, dopóki para nie opadnie. Kiedy jednak te bezczelne Barany nie wylatują z rąk, są pogodnymi, pozytywnymi i zabawnymi istotami, które lubią żyć pełnią życia. Zawsze możesz zauważyć Barana, który świetnie radzi sobie na boisku sportowym, pędząc autostradą lub organizując żywiołową zabawę.

  • No Comments
  • 25 stycznia, 2023